Třídič zeminy, štěrku a stavebních sutí

Třídič stavebních materiálů

Větší model třídiče určený pro kolové nakladače a rypadlonakladačeTřídič stavebních materiálů MS 2800 je určen pro široké použití ve stavebnictví, komunálních službách, zahradnictví, zemědělství a v dalších oborech.

Díky svým rozměrům se snadno přepravuje a je možno ji nasadit přímo na stavbě, což snižuje náklady na přepravu materiálu. Třídič je primárně určen pro nakladače o objemu lopaty do 1,5m3 a šířky lopaty do cca 2500mm. Vibraci síta zajišťuje třífázový elektrický vibrační motor o příkonu 1,1 kW. Malý příkon vibračního motoru zajišťuje nízké provozní náklady třídiče.

 

Podle tříděného materiálu lze jednoduše nastavovat velikost vibrací vibromotoru a tím optimalizovat výkon třídiče. Díky velké ploše třídícíh sít (více než 3,6 m2) je schopen třídič dosáhnout v závislosti na typu tříděného materiálu výkonu až 80 t/hod. Účinnost také zvyšuje možnost montáže pryžové „brzdící“ přepážky , která zadržuje materiál v horní části sít. Vibrační síta jsou výměnná a dodávají se s velikostí ok dle požadavku zákazníka. Pro snadnou výměnu jsou síta rozdělena na dvě části.

 

Třídič je schválen pro provoz s obsluhou pouze jednou osobou. Ekonomický přínos třídiče v nízkých provozních nákladech a v jednoduchosti obsluhy. Tyto faktory spolu s vysokou mobilitou nasazení zajistí rychlé splnění Vašich potřeb.

 

Při použití přídavných výsypek, můžete třídit materiál na dvě frakce a nadsítné. Třídič lze využít jako základ třídicího centra a doplnit jej pásovými dopravníky.